O SKLADOVÉM AREÁLU

PLZEŇ NÝŘANY

Pronájem hal, skladů a výrobních prostor

cenově efektivní haly a skladové prostory Plzeň

cssrent01

Široké možnosti využití

Areál CS STEEL Rent nabízí prostory od malých, 50 m2, kójí až po velké skladovací a výrobní haly. Ať už potřebujete uskladnit materiál, provozovat výrobu či opravnu, v areálu naleznete vhodný prostor přímo pro Vás!

Kontaktujte nás a vybereme ideální prostor přímo pro Vás!

Vybavenost areálu

Do všech hal a prostor je zavedena elektřina 230 V i 400 V a většina z nich má zaveden i plyn. U velkých hal je k dispozici vysokotonážní jeřáb

V areálu jsou pro Vaše zaměstnance a závozníky připraveny toalety, šatny, sprchy a po domluvě lze zpřístupnit kuchyňku a odpočívárnu.

Podnadpis 3

K dispozici je k zapůjčení vysokovzdvižný vozík (600 Kč/hod). Nemusíte tak investovat do vlastního vybavení, ale můžete si pronajmout VZV přímo v areálu.

Umístění areálu je výhodné i pro zaměstnance a závozníky díky dobré dopravní obslužnosti, stravování v dochozové vzdálenosti (kebab, pizzerie, bistro, jídelna) a dostatečné parkovací kapacitě v blízkém okolí areálu.

 

Skvělá dostupnost pro kamiony

strategické umístění u dálnice

Areál CS STEEL Rent se nachází pouhé 4 km od sjezdu z dálnice D5 a je v těsné blízkosti Tank ONO čerpací stanice pro kamiony. Rychlé zásobování a snadná dostupnost zefektivní fungování.

Dispozice areálu Vám umožňuje vykládku a nakládku i velkých kamionů s přívěsovou soupravou.

Parkování je možno vždy u pronajaté budovy v přiměřené kapacitě a také na parkovištích v okolí areálu.

Poptejte svůj prostor ještě dnes!

Široká nabídka skladovacích i výrobních prostor

Pošlete nám svou představu i pokud jste v seznamu nenašli ideální prostor. Umíme některé sklady spojit /rozdělit, dovybavit a víme, kdy se uvolní další.

Non-stop zabezpečení

Ihned u dálnice D5

Prostory od 50 do 900 m2

Poptejte svůj prostor co nejdříve, díky cenové efektivitě se prostory pronajímají rychle a s dlouhou dobou pronájmu. Napište nám ještě dnes!